Wywóz
szamba
Ornontowice

Nasze działanie jest profesjonalne
i zawsze punktualne.

Zobacz ofertę
Przejdź
dalej
666 912 266
Skontaktuj się z nami!
Realizujemy usuwanie nieczystości płynnych (szamba) zarówno z większych, jak i mniejszych zbiorników.
Podejmujemy się wypompowywania wody z placów, parkingów, basenów oraz studzienek po zalaniu.
Świadczymy usługi transportu odpadów w formie ciekłej.

O firmie
MANUFAKTURA

Firma Manufaktura Tadeusz Wyleżoł od kilku lat świadczy usługi asenizacyjne (wywóz nieczystości płynnych - szamba) w miejscowości Ornontowice (woj. śląskie, gmina Czerwionka-Leszczyny).
Usługi asenizacyjne (wywóz szamba Ornontowice) to specjalistyczne usługi związane z usuwaniem różnego rodzaju nieczystości, ścieków oraz innych odpadów z przydomowych oczyszczalni, zbiorników, studzienek, rynien i innych miejsc, gdzie gromadzą się zanieczyszczenia. Wywóz szamba Ornontowice realizujemy z domów mieszkalnych, domów letniskowych, szkół, przedszkoli.
Firma asenizacyjna dysponuje specjalistycznym sprzętem, takim jak wóz asenizacyjny, którym pobiera się nieczystości z wyżej wymienionych miejsc, a następnie transportuje je do specjalistycznych oczyszczalni, gdzie są poddawane dalszej obróbce.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.